עיצוב פנים בגובה העיניים

עיצוב מונגש

התאמה והנגשת דירה לצרכים מיוחדים תוך שמירה על כללי ההנגשה בד בבד עם שמירה על עיצוב עדכני.

עיצוב פנים לדירות ובתים

תכנון מחודש והתאמה לצרכים המשתנים.

עיצוב חללי עבודה

לבעלי עסקים אשר המשרד/קליניקה נמצאים בבית, חשוב ליצור סביבה עסקית ויחד עם זאת סביבה אשר משתלבת עם העיצוב הכללי של הבית, כדי שמקום העבודה לא ישתלט על הבית ולהיפך.

רוצה לשמוע עוד פרטים?

לפגישת היכרות ללא התחייבות התקשרו 054-4970351 או שלחו את הטופס

יש לכתוב שם מלא
מספר הטלפון שהזנת אינו תקין
שכחת לכתוב כיצד אני יכולה לעוזר לך
חובה למלא שדה זה

המלצות

מרי יקרה מבקשת להודות לך על שיפוץ ועיצוב מטבח בדירה שלי בבנימינה. לקחת על עצמך לנהל את את העיצוב על הניר והקמתו במטבח. העבודה התבצעה לשביעות רצוני. מרי הייתה אחראית. דאגה לכל הדברים הקטנים והגדולים. עמדה ודרשה מהספקים ומבעלי המקצוע לעשות את העבודה בצורה מושלמת נלחמה כאשר היה שיבוש לא ויתרה ולא הרימה ידיים עד התוצאה הסופית שרצינו. ממליצה בחום על מעצבת מעולה אחראית שמלווה את הלקוח עד לתוצאה הסופית והנכונה.

נלי דניאל

הכרנו את מרי כחודש אחרי ההצפה של הבית בבת חפר (ינואר 2013). מרי עזרה לנו לאורך כל תקופת השיפוץ,לא רק כמעצבת פנים מדהימה אלא גם כמפקחת על השיפוץ. ללא מרי השיפוץ היה לוקח פי שלוש זמן ופי שניים כסף ועצבים. התוצאה מדהימה. תודה למרי על העיצוב המדהים אבל בעיקר על היותה אדם רגוע, שליו ותומך.  

- ליזי לוי

אז ככה… אין לתאר פשוט אין לתאר את המקצועיות ההקשבה האסרטיביות וההקפדה על פרטים…מירי מקצוענית אמיתית בנוסף על היותה אישה מקסימה…המוןןן תודה מירי על הכלללל יצא לי שיפוץ מדהיםםםם אנשים נכנסים בפה פעור לחדר העבודה שלי והתוספת הגאונית למטבח…ואני מקבלת ממנו השראה….

- סיגלית גראו יפה מהסרטים

ליווי צמוד החל משלב התכנון ועד למסירת מפתח, עיצוב פנים בלבד הכולל תכניות עבודה, או מסלול פגישות על פי צורך. 

כתובת: כפר יונה.

טלפון: 054-4970351

דוא"ל: marybazon@gmail.com