המלצה איליה זלצר

איליה זלצר 

את מרי הכרתי במקרה, דרך הקבלן.

בתחילת השיפוצים, הסתבר שהמעצבת הקודמת שלי "דפקה ברז" – ברמת הדיבורים הכול היה מצוין אך כשזה הגיע לביצוע – התוכניות לא היו מוכנות, הזמן לליווי התוכנית לא היה לה – רק נפנופי ידיים. לא הייתה לנו ברירה אלא להפסיק את התקשורת אתה.
נקלענו למצב לא נעים כי הקבלן כבר התחיל לעבוד (הכניס את הציוד, הקים פיגומים וכו'). מדובר היה בשיפוץ יסודי של הסלון – עבודות גבס מאסיביות (הנמכת תקרה, מדפים, הכנת תשתית חשמל וכו'). ברור שאי-אפשר לבצע שינוים שכאלה ללא תכניות מפורטות. אבל מי יסכים (ויצליח!) לעשות את זה בכמה ימים ספורים? צריך לראות את המקום, להבין את הראש שלנו ולהתאים את התוכנית לצרכים. יש לציין גם שמבנה הסלון שלנו רחוק מלהיות סטנדרטי (בלשון המעטה) – קיר אחד ממוקם באלכסון, מדרגות, כוך (נישה) בתוך הסלון ועוד בליטות למיניהם שהמטרה שלהם לא ברורה לאף אחד (ככה קיבלנו את הבית מהבעלים הקודמים).
הקבלן הציע לנו "לנסות" את מרי שאתה הוא ביצע כבר כמה פרויקטים. הייתי סקפטי כי היא גרה די רחוק מאתנו. אבל הקבלן הרגיע אותי. לדבריו, – "יש אנשים שחשוב להם "הפוזה" ויש כאלה שאוהבים לעבוד, מרי היא מאלה שעובדים".
החלטנו לקחת סיכון. ולא הצטערנו.
היה מאוד נעים לעבוד עם מרי. הן בהיבט המקצועי והן בהיבט האישי – נרקם ביננו מין סוג של "כימיה טובה".
מאוד מהר היא נכנסה לעניינים, "השתלטה" על המבנה המוזר של הסלון שלנו והציעה כמה הצעות לשיפור, שבדיעבד ניתן להגיד, שינו את פני הסלון לחלוטין. לטובה כמובן. היא עבדה מהר ויעיל. חשוב לציין שבחלק מן הדברים לא ידענו בעצמנו מה אנחנו רוצים – דיברנו על סוג של "צורך" לעשות משהו, אך לא ידענו להגדיר בצורה ברורה "מה". היא הצליחה לקלוע לדעתנו ולהפוך את הצורך האמורפי לרהיט מוחשי, שתוכנן על ידה, שמשרת אותנו היום לשביעות רצוננו המלאה.
והסלון… אם לפני השיפוץ העדפנו לשבת במטבח היום אנחנו "נשאבים" אליו בכל רגע דל שיש לנו.

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר כדי לכתוב תגובה.